NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Szkolenia Luxoft Training zatwierdzone przez IIBA

2018-03-16 15:25:52

Status Zatwierdzonego Dostawcy gwarantuje, że szkolenia Luxoft zgodne są z globalnym standardem Business Analysis Body of Knowledge (BABOK), który wyznacza najlepsze praktyki dla profesjonalistów z dziedziny analizy biznesowej. Specjaliści, którzy chcą uzyskać dowolny z czterech poziomów certyfikacji IIBA, mogą zdobyć wymagane przeszkolenie poprzez udział w warsztatach organizowanych przez Luxoft.

„W Luxoft kładziemy nacisk na to, by oferowane przez nas kursy były odpowiednio dostosowane do codziennych wyzwań stojących przed profesjonalistami z branży IT. Dzięki zgodności z wytycznymi takich organizacji jak IIBA mamy pewność, że przekazujemy wartościową i aktualną wiedzę”, mówi Łukasz Macuda, dyrektor zarządzający Luxoft w Polsce.

Certyfikaty skierowane są zarówno do profesjonalistów z dziedziny analizy biznesowej, jak i firm, które korzystają z możliwości oferowanych przez tę branżę. Osoby, które zdobędą certyfikat IIBA zwiększają swoje możliwości na rynku pracy. Z kolei firmy zyskują wykwalifikowanych analityków biznesowych, którzy dzięki nabytym umiejętnościom dostarczają lepszą jakość usług klientom.

Luxoft oferuje szkolenia zarówno firmom, jak i pojedynczym specjalistom, którzy chcą dołączyć do już zaplanowanych kursów. Więcej informacji na stronie: www.luxoft-training.com

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: